O firmie

P.P.H. Folpak Baranowski A. i T. s.c.


Firma Folpak powstała w 1987 roku. Początkowo zajmowała się wyłącznie konfekcjonowaniem wyrobów foliowych. Wieloletnie doświadczenie w branży przetwórczej oraz liczne inwestycje w nowoczesne linie do produkcji folii przyczyniły się do szybkiego rozwoju przedsiębiorstwa. W ciągu kilku lat, Folpak stał się liderem w branży opakowaniowej, zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku.

 


Dzisiaj, firma zatrudnia ponad dwieście osób i codziennie na kilkudziesięciu maszynach produkuje folie: stretch, termokurczliwe, do laminacji, do głębokiego mrożenia, techniczne. Folpak posiada również w swojej ofercie folię agro, torebki oraz reklamówki foliowe i worki na śmieci. Nasze produkty bardzo dobrze zabezpieczają ładunki przed uszkodzeniami, chronią przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi oraz są estetyczne po aplikacji na produktach.

 


Wytwarzane na zaawansowanych technologicznie liniach produkcyjnych folie Folpak są wytrzymałe pod względem mechanicznym ponieważ łączą w sobie nowoczesne materiały z unikalnymi strukturami recepturowymi. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, innowacyjnemu podejściu projektowemu oraz produkcie i sprzedaży opartej o system zarządzania według normy ISO 9001:2015, Folpak Baranowski A. i T. s.c. gwarantuje najwyższą, dostępną na rynku jakość.

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.