Strona główna

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zawiadamiamy o uruchomieniu nowej linii do produkcji folii stretch. Nowa inwestycja jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania rynku.

Wybitne umiejętności technologiczne, przy wsparciu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, w najbliższym czasie pozwolą nam dostarczyć naszym klientom innowacyjny produkt i jakościowo wyprzedzający najbardziej zaawansowane technologie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom inwestycje w park maszynowy wsparte zostaną również o kompleksowy system zarządzania jakością, co przyczyni się do wspólnego rozwoju i zapewnienia bezpieczeństwa biznesu oraz zadowolenia naszych Szanownych Klientów.

  • Linia 7 warstwowa
  • Wydajność 1800kg
  • Prędkość projektowa 1000m/min
  • Prędkość robocza 750m/min

FOLIE: stretch, termokurczliwe, do laminacji, techniczne WORKI, REKLAMÓWKI, TOREBKI FOLIOWE

Firma Folpak Baranowski A i T s.c. jest polską firmą rodzinną założoną przez Teresę i Andrzeja Baranowskich w 1987 roku. W ciągu dwudziestu pięciu lat zbudowaliśmy liczące się w kraju i za granicą przedsiębiorstwo w branży opakowań z tworzyw sztucznych. Firma nasza zajmuje się produkcją folii polietylenowych LDPE, HDPE, MDPE, LLDPE oraz opakowań z wymienionych materiałów. Wśród konkurentów z branży wyróżniamy się wysoką jakością produktów oraz dużą różnorodnością oferowanego asortymentu. Jesteśmy przygotowani na potrzeby zarówno sklepów i hurtowni, jak i dużych zakładów produkcyjnych. Produkty Naszej firmy trafiają na rynek polski oraz do wielu krajów europejskich.

Działalność produkcyjna firmy “Folpak Baranowski A. i T. s.c.” mieści się na powierzchni 5000 m2.
Usytuowany w trzech nowoczesnych halach produkcyjnych park maszynowy obejmuje:

  • 1 najnowocześniejsza siedmio-warstwowa linia do produkcji folii metodą wylewu,
  • 4 pięcio-warstwowe linie do produkcji folii metodą wylew
  • 6 trzy-warstwowych linii do produkcji folii metodą wydmuchu,
  • 4 dwu-warstwowe linie do produkcji folii metodą wydmuchu
  • oraz około 80 linii przeznaczonych do produkcji folii HDPE oraz MDPE

Tak zróżnicowana oferta produktowa pozwala nam wytwarzać i wprowadzać na rynek stale unowocześniane folie do różnych zastosowań. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu na rynku produktów foliowych “Folpak Baranowski A. i T. s.c.” stał się jednym z czołowych dostawców folii, produkowanych zarówno metodą wydmuchu jak i wylewu, będących najlepszym rozwiązaniem różnorodnych procesów pakowania. Aby zagwarantować najlepszą jakość naszych produktów firma “Folpak Baranowski A. i T. s.c.” poczyniła daleko idące inwestycje w zakresie laboratorium kontrolującego każdą partię produkcji. Przy jednoczesnym zastosowaniu wyłącznie surowców najwyższej jakości jesteśmy w stanie dostarczać naszym Klientom produkty w pełni odpowiadające standardom najlepszych europejskich producentów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Realizacja projektu - rozwój przedsiębiorczości pn. "Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa FOLPAK przez wdrożenie innowacyjnej technologii i wyników prac B+R"

Realizacja projektu - rozwój przedsiębiorczości pn. "Wzrost konkurencyjności firmy FOLPAK przez wdrożenie innowacyjnej folii typu stretch"

 

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.